Bizi daha yakından tanıyın.

2010 yılında yakın çalıştığımız marka ve ajansların artan mobil ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile çözüm ortaklığı yaparak "mobil pazarlama ajansı" olarak hizmete başladık. 7 yıl önce çalışmaya başladığımız ilk firmalara, bugüne kadar süren kesintisiz mobil promosyon, mobil uygulama yazılımı ve mobil medya çözümleri konusunda hizmet verdik.

Sonraki yıllarda, dijital ve mobilin arasındaki sınırlar belirsizleştikçe web siteleri, kampanya siteleri ve interaktivite içeren kampanya ve yazılımlar ürettik.

2016-2017 yıllarında ise yaptığımız ve milyonlarca katılım alan promosyon kampanyalarını eski ve yeni müşterilerimiz için düzenlemeye devam ediyoruz.

Aynı zamanda yazılım ve bakımı ile sorumlu olduğumuz mobil uygulamalara yenilerini ekliyoruz.

01Dijital Strateji ve Kreatif Çözümler

Proje bazlı olarak veya yıllık anlaşmalar ile hizmet verdiğimiz markalar için dijital medya ve içerik ihtiyaçlarına göre çözümler üretip hayata geçiriyoruz.

02Web Site Tasarım ve Yazılımı

Markalar ve dış çözüm arayan ajanslar için proje bazlı olarak kurumsal websitesi veya süreli kampanya sitelerini tasarlayıp yayına alınmasına kadar proje yönetimi ve yazılım desteği veriyoruz.

03Mobil Kampanyalar ve Promosyonlar

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mobil pazarlama çözüm ortaklıklarımızla tüketicilerin ürün ambalajlarındaki şifreleri göndererek katılabileceği, Milli Piyango İdaresi’ne uygun çekiliş, anında kazan, hediye konuşma, mesaj ve internet paketi gibi ödüllerin verildiği kampanyalar düzenliyoruz.

04Mobil Uygulama Yazılımı

iOS ve Android tabanlı mobil ve tablet uygulamaları ile tüketicilerin cihazlarında bulunacak marka uygulamaları geliştirme ve bakım yönetimi yapıyoruz.

05Teknolojik Altyapı

Açık havadan satış noktasına, kiosk, RFID ve beacon gibi farklı teknolojileri proje ihtiyaçları doğrultusunda kullanan teknolojik altyapıları tasarlayıp iş ortaklarımızla üretiyoruz.

06Mobil Reklam

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone izinli veri tabanları ve sponsorlu mecraları üzerinden hedeflemeler, lokasyon bazlı iletişim ve bilinirlik yaratmaya yönelik mobil reklam kampanyalarını planlayıp hayata geçiriyoruz.


Referanslar

  • Unilever
  • Coca-Cola İçecek
  • Ülker
  • Hayat Kimya
  • Tchibo
  • Doğuş Yiyecek ve İçecek
  • Burger King
  • TEB
  • Türsak

Bir sonraki projede beraber çalışmak için lütfen bizimle temasa geçin.